Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Müügitingimused

E-POE MÜÜGITINGIMUSED

Kenovo.ee e-poodi haldab Akerman OÜ (registrikood: 14807315; aadress: Tatari 20/6 Tallinn, 10116, Harjumaa, Eesti).

1. Toodete- ja hinnainfo

1.1 E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud tootelehel. Kõik e-poe hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.

1.2 Kauba kohaletoimetamise maksumus oleneb kohaletoimetamise viisist. Kohaletoimetamise maksumus kuvatakse ostjale ostukorvi lehel. Kauba kohaletoimetamise eest tasub ostja, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

1.3 Toodete valik e-poes, hinnad ning allahindlused võivad erineda edasimüüjate pakutavast  kaubavalikust, hindadest ning allahindlustest.

1.4 E-poes kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega. E-pood annab endast parima, et kajastada võimalikult täpset ja korrektset tootekirjeldust.

2. Tellimuse vormistamine

2.1 Tellimusi saab e-poes esitada registreerimata kliendina. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud toode/tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ja märkida kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasumisele kuuluv summa, mille saab tasuda e-poes pakutud makselahendusi kasutades.

2.2 Kauba tellimus (edaspidi leping) jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest e-poe arvelduskontole.

2.3 Kui tellitud kaupa ei ole mingil põhjusel võimalik tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud summa viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kauba kohaletoimetamine

3.1 Kaupu toimetatakse kohale Eesti riigi piires.

3.2 Laos olev kaup pannakse teele või väljastatakse ostjale tööpäeviti esimesel võimalusel alates tellimuse makse laekumisest e-poe arvelduskontole.

3.3 Kauba saamiseks on ostjal järgmised valikud: Omniva pakiautomaat, Itella Smartposti pakiautomaat, kuller või eelneval kokkuleppel ise kaubale järele tulemine. Pakiautomaadi maksimaalsed mõõtmed määrab transporditeenuse pakkuja.

4. Taganemisõigus

4.1 Ostjal on õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast. Selleks tuleb esitada e-poele vabas vormis taganemisvaldus ja kaup tagastada. Taganemisavaldus tuleb saata e-postiaadressile info@kenovo.ee või Akerman OÜ-le aadressil Tatari 20/6 Tallinn, 10116, Harjumaa, Eesti.

4.2 Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke või see ei ole esialgses komplektsuses, on e-poel õigus kaupa mitte tagasi võtta või alandada tagastatavat summat vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.3 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (vale toode või defektiga toode).

4.4 Ostja peab kauba tagastama lepingust taganemisavalduse esitamisele järgneva14 päeva jooksul Akerman OÜ aadressil Akerman OÜ-le aadressil Tatari 20/6 Tallinn, 10116, Harjumaa, Eesti, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

4.5 E-pood tagastab lepingu alusel tasutud summa ostjale 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest arvates.

5. Pretensiooni esitamise õigus

5.1 E-pood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis olid olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

5.2 Ostjal on puuduse ilmnemise korral õigus pöörduda e-poe poole, saates kirja e-postile info@kenovo.ee või helistades telefonil +372 5382 9292 E–R 9.00–17.00. E-pood vastab pretensioonile kirjalikult 14 päeva jooksul.

5.3 Pretensiooni esitamise korral peab ostja tagastama kauba Akerman OÜ-le aadressil Tatari 20/6 Tallinn, 10116, Harjumaa, Eesti, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

5.4 Kui kaubal on puudused, mille eest e-pood vastutab, siis e-pood parandab või asendab puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab e-pood ostjale lepingu alusel saadud summa.

6. Isikuandmete töötlemine

6.1 E-pood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-postiaadress ja sihtkoha aadress) tellimuse täitmiseks ja kauba ostjale saatmiseks. Viidatud isikuandmed edastatakse transporditeenust pakkuvale ettevõttele kauba kohaletoimetamiseks.

6.2 E-pood säilitab isikuandmeid õigusaktides kehtestatud tähtaegade jooksul. Isikuandmeid puudutavate küsimuste korral palume pöörduda e-postiaadressil info@kenovo.ee või telefonil +372 5382 9292 E–R 9.00–17.00.

7. Vaidluste lahendamine

7.1 Kui tarbija ja e-pood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on tarbijal võimalik pöörduda Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve ametisse (Endla 10a, Tallinn 10122, http://www.ttja.ee) ja tarbijavaidluste komisjoni (Endla 10a, Tallinn 10122, http://www.komisjon.ee) vaidluse kohtuväliseks lahendamiseks või Harju Maakohtusse. Lisaks on kõikidele klientidele avatud e-kauplejatega tekkinud kaebuste lahendamiseks Euroopa Liidu elektrooniline keskkond ODR-platvorm (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) aadressil http://ec.europa.eu/odr.

Edasimüüjad