Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Meist

Kenovo – igale asjale oma koht!

Kenovo süsteemid on loodud ja disainitud Austraalias. Kõik Euroopa otstarbeks toodetud elemendid jälgivad ranget ISO kvaliteedikontrolli. Meie toodete valmistamisel kasutatakse alumiiniumsulami ekstrusiooni – see on meetod, mille puhul sulam surutakse läbi vormi kindla kujuga tooteks. Protsessi tulemuseks on väga vastupidavad ja kvaliteetsed tooted.

Kenovo hoiustamissüsteem koosneb mitmest osast. Seintele kinnitatakse kandesiinid, mis kannavad koormust kuni 300 kg lineaarmeetri kohta. Nende külge käivad lisaelemendid kasutaja valikul: konksud, riiulid, korvid ning muud mugavad hoiustamisvahendid. Kandesiinid kaetakse dekoratiivse plastkattega, mis teeb disaini kenaks ja annab sellele kaasaegse ilme. Lisaks muudab kate puhastamise väga lihtsaks. Kenovo seadmeid saad paigaldada igat tüüpi seintele – nii telliskivile, betoonile, puidule kui ka kipsplaadile.

Meie originaalne patenteeritud klõpslukk võimaldab vaid ühe liigutusega eemaldada ja kinnitada riiuleid ning konkse seinasiinidele ilma spetsiaalseid tööriistu kasutamata!

Kenovo multifunktsionaalsed konksud on kummeeritud, et kaitsta Sinu hoiustatavaid esemeid kulumise eest. Meie valikust leiad palju erineva kujuga konksusid, mis võimaldavad asjade mugavat hoiustamist ja tänu suurele kandevõimele sobivad ka raskemate esemete seinale riputamiseks.

Kenovo tooted eristuvad teistest turul olevatest mudelitest selle poolest, et neid saab kiirelt ja mugavalt ümber paigutada ka juba loodud süsteemis, sest vajadused võivad ajas muutuda. Lisaks on meie tooted tehtud väga suure hoolega ja mõeldud kestma üle põlvede.

Tänu läbimõeldud funktsionaalsusele sobivad Kenovo tooted ideaalselt mistahes ruumi ja interjööri. Meie tooted on ideaalne lahendus Sulle, kui soovid aega säästes korda luua kodus, garaažis, suvilas või mujal.

Soovime mõnusat sisustamist!
Kenovo meeskond

Edasimüüjad